Wsparcie roczne

Twoja strona zawsze w pełnej gotowości

Dlaczego Wsparcie Roczne i Dlaczego Ja?

Mój roczny plan wsparcia zapewnia Ci pewność i komfort funkcjonowania Twojej strony internetowej. Oferuję kompleksową obsługę, w tym aktualizacje, monitoring 24/7 i elastyczność dostosowania do Twoich potrzeb. Wybierając mnie, nie musisz się martwić o techniczne aspekty działania strony.

Zakres Usług

Techniczne

Bezpieczeństwo

Komunikacja i Wsparcie

Wszelkie informacje przekazywane są za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu oraz dostępne są poprzez WhatsApp. Moja pomoc techniczna jest dostępna od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-19.00. Gwarantuję, że czas reakcji nie przekroczy 24 godzin. Dzięki temu możesz być pewien, że w razie jakichkolwiek problemów lub pytań, jestem zawsze łatwo dostępny i gotowy do udzielenia wsparcia.

Warunki Umowy

Umowa zawierana jest na okres jednego roku z możliwością przedłużenia. Oświadczenia o wypowiedzeniu umowy muszą być w formie pisemnej.  Wysokość wynagrodzenia za moje usługi jest określana indywidualnie.

 

Zapewniam wsparcie techniczne na najwyższym poziomie, abyś mógł skupić się na tym, co dla Ciebie najważniejsze – rozwijaniu Twojego biznesu. Działając jako Twój partner techniczny, jestem tu, aby uprościć Ci życie i dbać o bezpieczeństwo oraz wydajność Twojej strony internetowej i sklepu E-commerce.

Opinie

Klienci mówią… Dobrze o mnie mówią.

Doskonała
Na podstawie 9 opinii
Patryk Stawiarski
Patryk Stawiarski
2024-04-20
Super wykonana strona oraz optymalizacja wizytówki przez Kamila sumienność, zaangażowanie oraz dbałość o każdy szczegół. Serdecznie polecam ! :D
Anna Jaruszewska
Anna Jaruszewska
2024-04-11
Pan Kamil wykonał dla mnie stronę internetową oraz sklep. Tak naprawdę ogarnął całość od strony graficznej, poprzez treści do spięcia całości tak że ja otrzymałam już w 100 % gotowy sklep. Naprawdę jestem pod wrażeniem. Gorąco polecam.
Karolina Wąsik
Karolina Wąsik
2024-03-16
Współpraca z Panem Kamilem to gwarancja profesjonalizmu i kreatywnych pomysłów. Sumienność w dotrzymaniu terminu realizacji projektu, dbanie o szczegóły i spójność prezentacji marki, to aspekty dzięki którym serdecznie polecam usługi Pana Kamila.
Iza P
Iza P
2023-12-28
Polecam współpracę z KamProWeb. Komunikacja bez zarzutu, ciekawe pomysły i sugestie Kamila pozwoliły nam szybko stworzyć piękną i funkcjonalną stronę.
sebastian langner
sebastian langner
2023-10-27
Strona internetowa firmy została wykonana profesjonalnie, bardzo duży plus za bardzo szybki termin realizacji i świetny kontakt. Szczerze polecamy usługi firmy KamProWeb.
Rocky Rocky
Rocky Rocky
2023-08-22
Nie ukrywam, że wysłałem około 10 zapytań do konkurencji i.... ostatecznie wybrałem Kamila. Wszystko co zostało ustalone zostało zrobione, a to co miało iść do poprawy zostało poprawione. Kamil działa naprawdę szybko i profesjonalnie. Na ten moment nie mam żadnych uwag. Mam nadzieję, że za rok potwierdzę jeszcze raz to co napisałem.
Marta Kierod
Marta Kierod
2023-07-18
Polecam serdecznie, profesjonalne i indywidualne podejście do Klienta, dostosowany efekt końcowy do oczekiwanych potrzeb.
Aneta Wójcik
Aneta Wójcik
2023-07-17
Serdecznie polecam współpracę z Kamilem. Szybki kontakt, terminowa realizacja zleceń, rzeczowe wsparcie i doradztwo.
Julia Sowa
Julia Sowa
2023-07-17
Serdecznie polecam usługi Kamila! Pełne zaangażowanie, profesjonalizm, bezproblemowy kontakt, masa wskazówek i propozycji na stworzenie strony. Jestem ogromnie wdzięczna nie tylko za stronę, ale także za odpowiednie pokierowanie reklamą i wizytówką, co przyczyniło się do zwiększenia zainteresowania moimi usługami wsród klientów.

Zapraszam Do Kontaktu

Masz pytania, wątpliwości, czy po prostu chcesz omówić swój projekt? Nie zwlekaj, napisz lub zadzwoń! Jesteś dla mnie priorytetem i z przyjemnością odpowiem na wszystkie Twoje pytania. Czekam na Ciebie!